2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bledzewie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Jednostki OSP Bledzew z układem napędowym 4x4. Pojazd fabrycznie nowy, moc silnika min. 320 kW, podwozie nie starsze niż z 2026 r. Pojazd powinien posiadać odpowiednie oznakowanie pojazdu uprzywilejowanego, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa pojazdu uprzywilejowanego. Samochód wyposażony w silnik o zapłonie samoczynnym, posiadający aktualne normy ochrony środowiska (czystości spalin) spełniający normę emisji spalin - min. Euro 6. Pojemność zbiornika paliwa zapewnia przejazd minimum 300 km lub 4 godzinną pracę autopompy. Kabina czterodrzwiowa, jednomodułowa, 6-osobowa z układem siedzeń 1+1+4. Zbiornik wody wykonany z materiałów kompozytowych o pojemności nominalnej min. 4,5 m3. Zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności min. 10% pojemności zbiornika wody. Pojazd wyposażony w kompletną instalację wodno-pianową działka zderzakowego sterowanego z wnętrza kabiny pojazdu. Pojazd powinien posiadać przedni i tylny zaczep holowniczy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RG.GR.271.12.2026