2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien bermen en watergangen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien en ruimen van bloemrijk gras b. Uitmaaien van watergangen c. Uitmaaien van waterpartijen d. Bladvissen e. Verwerken van vrijgekomen materiaal f. Verwijderen van opschot en riet g. Toepassen van verkeersmaatregelen h. Coördinatie Hoogheemraadschappen i. Inzet van werknemers en materieel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000