2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie gminy Zapolice
Beschreibung: 1. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Zapolice. Przedmiot zamówienia nie obejmuje odpadów pochodzących z terenu nieruchomości niezamieszkałych. Usługa świadczona będzie w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r. 2. Obowiązkiem Wykonawcy będzie odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Zapolice. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ - Wzór umowy oraz załączniku nr 10 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w których uregulowano w sposób szczegółowy zakres sposobu spełnienia świadczenia w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów.
Interne Kennung: GKI.271.24.2025.AZK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie gminy Zapolice.”