See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onbeperkt OV reizen voor HU medewerker
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de levering van Onbeperkt OV reizen voor HU medewerker aan Hogeschool Utrecht. De Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de Inschrijving met de laagste prijs heeft ingediend.
Interne Kennung: 42.600.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000