2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka Inwestycyjna” oraz„ Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego. cz. I, aneks nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania instrumentami finansowymi „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Pożyczka Inwestycyjna”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego na lata 2014–2020, z którego udzielane będą jednostkowe pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w istotnych postanowieniach umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ. Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr [*] do istotnych postanowień umowy oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna”, stanowiącej załącznik do istotnych postanowień umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka Inwestycyjna” oraz„ Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego. cz. I