563658-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Náplasti a fixace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNáplasti a fixace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek náplastí a fixací po dobu 2 let.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
5. Los
LosLOT-0001
TitelNáplast s polštářkem z netkaného textilu, sterilní
BeschreibungNáplast s polštářkem z netkaného textilu, sterilní
Interne Kennung1
LosLOT-0008
TitelObvaz foliový transparentní v roli, nesterilní
BeschreibungObvaz foliový transparentní v roli, nesterilní
Interne Kennung8
LosLOT-0007
TitelNáplast cívková fixační z transparentní folie
BeschreibungNáplast cívková fixační z transparentní folie
Interne Kennung7
LosLOT-0006
TitelNáplast cívková fixační z papíru
BeschreibungNáplast cívková fixační z papíru
Interne Kennung6
LosLOT-0005
TitelNáplast cívková fixační z umělého hedvábí
BeschreibungNáplast cívková fixační z umělého hedvábí
Interne Kennung5
LosLOT-0004
TitelNáplast cívková fixační z bílého netkaného textilu
BeschreibungNáplast cívková fixační z bílého netkaného textilu
Interne Kennung4
LosLOT-0003
TitelNáplast poinjekční, sterilní
BeschreibungNáplast poinjekční, sterilní
Interne Kennung3
LosLOT-0009
TitelNáplast foliová transparentní samolepící, sterilní
BeschreibungNáplast foliová transparentní samolepící, sterilní
Interne Kennung9
LosLOT-0002
TitelNáplast fixační z netkaného textilu, celoplošná fixace
BeschreibungNáplast fixační z netkaného textilu, celoplošná fixace
Interne Kennung2
LosLOT-0011
TitelFixace i. v. kanyl s možností kontroly vpichu, sterilní
BeschreibungFixace i. v. kanyl s možností kontroly vpichu, sterilní
Interne Kennung11
LosLOT-0010
TitelNáplasťové proužky na stažení rány, sterilní
BeschreibungNáplasťové proužky na stažení rány, sterilní
Interne Kennung10
LosLOT-0013
TitelFixace I.V. kanyl antibakteriální, transparentní krytí, textilní
BeschreibungFixace I.V. kanyl antibakteriální, transparentní krytí, textilní
Interne Kennung13
LosLOT-0012
TitelFixace i. v. kanyl z netkané textilie, sterilní
BeschreibungFixace i. v. kanyl z netkané textilie, sterilní
Interne Kennung12