563716-2026 - Ergebnis
Rumänien – Luftverkehr – Acord-cadru transport aerian de pasageri (bilete de avion)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru transport aerian de pasageri (bilete de avion)
Beschreibung: Servicii prestate de catre entitati juridice specializate in vederea achizitionarii de catre autoritatea contractanta a biletelor de avion pentru zboruri internationale, in functie de necesitatile concrete ale acesteia. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4193125_2024_PAAPD1517468
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BUCUREȘTI-BANGUI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BANGUI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BUCUREȘTI-TIRANA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-TIRANA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 6 buc, cantitate maximă acord cadru: 12 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BUCUREȘTI-LONDRA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-LONDRA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 25 buc, cantitate maximă acord cadru: 50 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: BUCUREȘTI-BRISTOL și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BRISTOL și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: BUCUREȘTI-VIENA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-VIENA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 17 buc, cantitate maximă acord cadru: 35 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: BUCUREȘTI-SALZBURG și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe rutaBUCUREȘTI-SALZBURG și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: BUCUREȘTI-BAKU și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BAKU și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: BUCUREȘTI-DHAKA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-DHAKA și retur. Cantitate minimă acord cadru: buc, cantitate maximă acord cadru: 9 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: BUCUREȘTI-BRUXELLES și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BRUXELLES și retur. Cantitate minimă acord cadru: 146 buc, cantitate maximă acord cadru: 293 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 10 buc.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: "BUCUREȘTI-BRUXELLES bussiness și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta "BUCUREȘTI-BRUXELLES și retur - Clasa bussiness. Cantitate minimă acord cadru: 38 buc, cantitate maximă acord cadru: 75 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: CLUJ NAPOCA-BRUXELLES și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta CLUJ NAPOCA-BRUXELLES și retur. Cantitate minimă acord cadru: 4 buc, cantitate maximă acord cadru: 8 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: BUCUREȘTI-SARAJEVO și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SARAJEVO și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: BUCUREȘTI-SOFIA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SOFIA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 5 buc, cantitate maximă acord cadru: 9 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: BUCUREȘTI-SIEM REAP și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SIEM REAP și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: BUCUREȘTI-VANCOUVER și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-VANCOUVER și retur. Cantitate minimă acord cadru: 5 buc, cantitate maximă acord cadru: 9 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: BUCUREȘTI-PRAGA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-PRAGA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 17 buc, cantitate maximă acord cadru: 35 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: BUCUREȘTI-SEUL și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SEUL și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: BUCUREȘTI-SPLIT și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SPLIT și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: BUCUREȘTI-BILLUND și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BILLUND și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: BUCUREȘTI-COPENHAGA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-COPENHAGA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 7 buc, cantitate maximă acord cadru: 14 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: BUCUREȘTI-ABU DHABI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ABU DHABI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 6 buc, cantitate maximă acord cadru: 12 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: BUCUREȘTI-DUBAI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-DUBAI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: BUCUREȘTI-ZURICH și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ZURICH și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: BUCUREȘTI-BASEL și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BASEL și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: BUCUREȘTI-GENEVA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-GENEVA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: BUCUREȘTI-TALLIN și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-TALLIN și retur. Cantitate minimă acord cadru: 9 buc, cantitate maximă acord cadru: 18 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: BUCUREȘTI-HELSINKI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-HELSINKI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 5 buc, cantitate maximă acord cadru: 9 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: BUCUREȘTI-NISA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-NISA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: BUCUREȘTI-PARIS și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-PARIS și retur. Cantitate minimă acord cadru: 17 buc, cantitate maximă acord cadru: 35 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: BUCUREȘTI-TBILISI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-TBILISI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 10 buc, cantitate maximă acord cadru: 20 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: BUCUREȘTI-BERLIN și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BERLIN și retur. Cantitate minimă acord cadru: 20 buc, cantitate maximă acord cadru: 39 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: BUCUREȘTI-DUSSELDORF și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-DUSSELDORF și returr. Cantitate minimă acord cadru: 8 buc, cantitate maximă acord cadru: 15 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: BUCUREȘTI-FRANKFURT și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-FRANKFURT și retur. Cantitate minimă acord cadru: 10 buc, cantitate maximă acord cadru: 20 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: BUCUREȘTI-HAMBURG și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-HAMBURG și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: BUCUREȘTI-KOLN și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-KOLN și retur Cantitate minimă acord cadru: 4 buc, cantitate maximă acord cadru: 8 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: BUCUREȘTI-MUNCHEN și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-MUNCHEN și retur. Cantitate minimă acord cadru: 35 buc, cantitate maximă acord cadru: 71 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: BUCUREȘTI-NUREMBERG și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-NUREMBERG și retur. Cantitate minimă acord cadru: 9 buc, cantitate maximă acord cadru: 18 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: BUCUREȘTI-STUTTGART și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-STUTTGART și retur. Cantitate minimă acord cadru: 4 buc, cantitate maximă acord cadru: 8 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: CLUJ NAPOCA-MUNCHEN și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta CLUJ NAPOCA-MUNCHEN și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: BUCUREȘTI-ATENA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ATENA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 12 buc, cantitate maximă acord cadru: 24 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: BUCUREȘTI-CHANIA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-CHANIA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: BUCUREȘTI-SALONIC și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SALONIC și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: BUCUREȘTI-AMMAN și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-AMMAN și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: BUCUREȘTI-VENETIA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-VENETIA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 8 buc, cantitate maximă acord cadru: 15 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: BUCUREȘTI-MILANO și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-MILANO și retur. Cantitate minimă acord cadru: 6 buc, cantitate maximă acord cadru: 12 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: BUCUREȘTI-NAPOLI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-NAPOLI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 11 buc, cantitate maximă acord cadru: 23 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: BUCUREȘTI-ROMA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ROMA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 10 buc, cantitate maximă acord cadru: 20 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: BUCUREȘTI-RIGA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-RIGA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 7 buc, cantitate maximă acord cadru: 14 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: BUCUREȘTI-VILNIUS și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-VILNIUS și retur. Cantitate minimă acord cadru: 8 buc, cantitate maximă acord cadru: 17 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: BUCUREȘTI-LUXEMBURG și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-LUXEMBURG și retur. Cantitate minimă acord cadru: 23 buc, cantitate maximă acord cadru: 45 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: BUCUREȘTI-SKOPJE și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SKOPJE și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: BUCUREȘTI-RABAT și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-RABAT și retur. Cantitate minimă acord cadru: 5 buc, cantitate maximă acord cadru: 9 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: BUCUREȘTI-CHISINAU și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-CHISINAU și retur. Cantitate minimă acord cadru: 17 buc, cantitate maximă acord cadru:33 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: BUCUREȘTI-BERGEN și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BERGEN și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: BUCUREȘTI-OSLO și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-OSLO și retur. Cantitate minimă acord cadru: 11 buc, cantitate maximă acord cadru: 23 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: BUCUREȘTI-STAVANGER și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-STAVANGER și retur. Cantitate minimă acord cadru: 21 buc, cantitate maximă acord cadru: 42 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: BUCUREȘTI-AMSTERDAM și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-AMSTERDAM și retur. Cantitate minimă acord cadru: 14 buc, cantitate maximă acord cadru: 29 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: BUCUREȘTI-KARACHI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-KARACHI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: BUCUREȘTI-VARSOVIA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-VARSOVIA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 21 buc, cantitate maximă acord cadru: 42 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: BUCUREȘTI-BYDGOSZCZ și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BYDGOSZCZ și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: BUCUREȘTI-GDANSK și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-GDANSK și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: BUCUREȘTI-RZESZOW și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-RZESZOW și retur. Cantitate minimă acord cadru: 4 buc, cantitate maximă acord cadru: 8 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: BUCUREȘTI-SZCZECIN și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SZCZECIN și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: BUCUREȘTI-LISABONA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-LISABONA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 13 buc, cantitate maximă acord cadru: 26 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: BUCUREȘTI-BELGRAD și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BELGRAD și retur. Cantitate minimă acord cadru: 6 buc, cantitate maximă acord cadru: 12 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: BUCUREȘTI-BRATISLAVA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BRATISLAVA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 4 buc, cantitate maximă acord cadru: 8 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: BUCUREȘTI-LJUBLJANA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-LJUBLJANA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 6 buc, cantitate maximă acord cadru: 12 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: BUCUREȘTI-VIGO și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-VIGO și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: BUCUREȘTI-MADRID și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-MADRID și retur. Cantitate minimă acord cadru: 8 buc, cantitate maximă acord cadru: 15 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: BUCUREȘTI-MALAGA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-MALAGA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 8 buc, cantitate maximă acord cadru: 15 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: BUCUREȘTI-SEVILIA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SEVILIA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: BUCUREȘTI-VALENCIA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-VALENCIA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 5 buc, cantitate maximă acord cadru: 11 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: BUCUREȘTI-WASHINGTON și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-WASHINGTON și retur. Cantitate minimă acord cadru: 14 buc, cantitate maximă acord cadru: 27 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: BUCUREȘTI-ATLANTA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ATLANTA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: BUCUREȘTI-CONECTICUT și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-CONECTICUT și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: BUCUREȘTI-DETROIT și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-DETROIT și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: BUCUREȘTI-MONTGOMERY și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-MONTGOMERY și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: BUCUREȘTI-NEW YORK și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-NEW YORK și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: BUCUREȘTI-ORLANDO și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ORLANDO și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: BUCUREȘTI-ROCHESTER și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ROCHESTER și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: BUCUREȘTI-SAN FRANCISCO și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-SAN FRANCISCO și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: BUCUREȘTI-TAMPA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-TAMPA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 4 buc, cantitate maximă acord cadru: 8 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: BUCUREȘTI-STOCKHOLM și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-STOCKHOLM și retur. Cantitate minimă acord cadru: 4 buc, cantitate maximă acord cadru: 8 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: BUCUREȘTI-ANKARA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ANKARA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 5 buc, cantitate maximă acord cadru: 11 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: BUCUREȘTI-ISTANBUL și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-ISTANBUL și retur. Cantitate minimă acord cadru: 32 buc, cantitate maximă acord cadru: 63 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: BUCUREȘTI-IZMIR și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-IZMIR și retur. Cantitate minimă acord cadru: 11 buc, cantitate maximă acord cadru: 23 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: BUCUREȘTI-BUDAPESTA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BUCUREȘTI-BUDAPESTA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 21 buc, cantitate maximă acord cadru: 42 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: BRUXELLES-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BRUXELLES-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 54 buc, cantitate maximă acord cadru: 108 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 5 buc.
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: BRUXELLES-BACAU și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BRUXELLES-BACAU și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: BRUXELLES-CRAIOVA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BRUXELLES-CRAIOVA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: BRUXELLES-SIBIU și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BRUXELLES-SIBIU și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: BRUXELLES-TIMISOARA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta BRUXELLES-TIMISOARA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: DORTMUND-SUCEAVA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta DORTMUND-SUCEAVA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: DUSSELDORF-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta DUSSELDORF-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 4 buc, cantitate maximă acord cadru: 8 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: DUSSELDORF-CLUJ și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta DUSSELDORF-CLUJ și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: EINDHOVEN-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta EINDHOVEN-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: FRANKFURT-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta FRANKFURT-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 7 buc, cantitate maximă acord cadru: 14 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: GDANSK-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta GDANSK-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 7 buc, cantitate maximă acord cadru: 14 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: IZMIR-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta IZMIR-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: LISABONA-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta LISABONA-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: LISABONA-SIBIU și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta LISABONA-SIBIU și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: LONDRA-BUCURESTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta LONDRA-BUCURESTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 9 buc, cantitate maximă acord cadru: 18 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: LONDRA-CONSTANTA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta LONDRA-CONSTANTA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 8 buc, cantitate maximă acord cadru: 17 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 3 buc.
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: LUXEMBURG-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta LUXEMBURG-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: MILANO-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta MILANO-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: NAPOLI-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta NAPOLI-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 12 buc, cantitate maximă acord cadru: 24 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: NAPOLI-CLUJ și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta NAPOLI-CLUJ și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: NORFOLK-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta NORFOLK-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 3 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: SZCZECIN-BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta SZCZECIN-BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 2 buc, cantitate maximă acord cadru: 5 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: TAMPA-CLUJ NAPOCA și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta TAMPA-CLUJ NAPOCA și retur. Cantitate minimă acord cadru: 3 buc, cantitate maximă acord cadru: 6 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: VALENCIA -BUCUREȘTI și retur
Beschreibung: Bilete de avion pe ruta VALENCIA -BUCUREȘTI și retur. Cantitate minimă acord cadru: 5 buc, cantitate maximă acord cadru: 11 buc., cantitate minimă contract subsecvent: 1 buc, cantitate maximă contract subsecvent: 2 buc.
Interne Kennung: 111