See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmioty umundurowania służbowego strażaków Państwowej Straży Pożarnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa umundurowania służbowego dla funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej pełniących służbę w Akademii Pożarniczej z uwzględnieniem podziału zamówienia na niżej podane części: Część 1 – bluza służbowa (300 szt.), spodnie służbowe (300 szt.) i czapka służbowa letnia (300 szt.) Część 2 – koszula służbowa z długim rękawem (300 szt.) Część 3 – kurtka służbowa przeciwdeszczowa (300 szt.) Część 4 – bluza służbowa typu polar (300 szt.) Część 5 – koszulka t-shirt (300 szt.) Część 6 – pasek (300 szt.) Część 7 – czapka służbowa zimowa (300 szt.) Część 8 – buty służbowe tekstylne typu A (300 par)
Interne Kennung: PN/22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – bluza służbowa, spodnie służbowe i czapka służbowa letnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bluz służbowych (300 szt.), spodni służbowych (300 szt.) i czapek służbowych letnich (300 szt.). Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów i sposobu wykonania poszczególnych części przedmiotu zamówienia, oraz dodatkowe wymagania w zakresie warunków realizacji, szczegółowo zostały opisane w załączniku nr 1A do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1” i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Pzp tj. opcji zwiększenia zakupu do 50% przedmiotu zamówienia podstawowego w przypadku wygospodarowania dodatkowych środków na ten cel oraz przedłużenia terminu obowiązywania Umowy o okres 12 miesięcy licząc począwszy od dnia zakończenia terminu wykonywania Umowy w ramach realizacji podstawowego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – koszula służbowa z długim rękawem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koszul służbowych z długim rękawem (300 szt.). Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów i sposobu wykonania poszczególnych części przedmiotu zamówienia, oraz dodatkowe wymagania w zakresie warunków realizacji, szczegółowo zostały opisane w załączniku nr 1B do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 2” i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – kurtka służbowa przeciwdeszczowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kurtek służbowych przeciwdeszczowych (300 szt.). Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów i sposobu wykonania poszczególnych części przedmiotu zamówienia, oraz dodatkowe wymagania w zakresie warunków realizacji, szczegółowo zostały opisane w załączniku nr 1C do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 3” i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – bluza służbowa typu polar
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bluz służbowych typu polar (300 szt.). Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów i sposobu wykonania poszczególnych części przedmiotu zamówienia, oraz dodatkowe wymagania w zakresie warunków realizacji, szczegółowo zostały opisane w załączniku nr 1D do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 4” i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – koszulka t-shirt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koszulek t-shirt (300 szt.). Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów i sposobu wykonania poszczególnych części przedmiotu zamówienia, oraz dodatkowe wymagania w zakresie warunków realizacji, szczegółowo zostały opisane w załączniku nr 1E do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 5” i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – pasek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasków (300 szt.). Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów i sposobu wykonania poszczególnych części przedmiotu zamówienia, oraz dodatkowe wymagania w zakresie warunków realizacji, szczegółowo zostały opisane w załączniku nr 1F do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 6” i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – czapka służbowa zimowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czapek służbowych zimowych (300 szt.). Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów i sposobu wykonania poszczególnych części przedmiotu zamówienia, oraz dodatkowe wymagania w zakresie warunków realizacji, szczegółowo zostały opisane w załączniku nr 1G do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 7” i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – buty służbowe tekstylne typu A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa butów służbowych tekstylnych typu A (300 par). Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów i sposobu wykonania poszczególnych części przedmiotu zamówienia, oraz dodatkowe wymagania w zakresie warunków realizacji, szczegółowo zostały opisane w załączniku nr 1H do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 8” i Załącznik nr 5 - Projektowane Postanowienia Umowy.