563757-2026 - Ergebnis
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Élelmiszerek beszerzése 2026-4 részajánlatban
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszerek beszerzése 2026-4 részajánlatban
Beschreibung: Élelmiszerek beszerzése 2026 évre, 4 termékcsoportban. Az egyes részek becsült értéke: - 1. rész: 15 642 300.- Ft - 2. rész: 6 505 100.- Ft - 3. rész: 22 049 410.-Ft - 4. rész: 22 915 750.- Ft Összesen: 67 112 560.- Ft A megadott mennyiségektől +29%-kal való eltérés lehetséges valamennyi részajánlat esetében.
Vorherige Bekanntmachung: 351533-2026
Interne Kennung: EKR000891282026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Baromfi termékek
Beschreibung: Baromfi termékek beszerzése: 11070 kg Az árucsoportonkénti becsült mennyiségek a dokumentációban, áruféleségenként pedig a dokumentációban szerepelnek. Lehívási kötelezettség valamennyi részajánlat esetében:a mennyiség legalább 70 %-a. A részletes specifikációt, valamint a szállítási ütemezést a dokumentáció tartalmazza. Az árazatlan költségvetés, valamint további információ a Dokumentáció része. Ezen termékeket Szállító az adott időpontban aktuális listaáron biztosítja Megrendelő részére. A megadott mennyiségektől +29 %-kal való eltérés lehetséges. Ahol ajánlatkérő nem határoz meg kiszerelést, azon termékeknél bármely kiszerelést elfogadja. Azon termékeknél, ahol ajánlatkérő kiszerelést meghatároz, az eltérő kiszerelés elfogadása vonatkozásában kiegészítő tájékoztatás keretében egyeztetés szükséges, ennek hiányában az eltérő kiszerelés megajánlása az ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Ahol ajánlatkérő meghatároz minőséget, összetételt, attól eltérni csak egyenértékű minőségű termék megajánlásával lehet. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben ajánlattevő nem tudja igazolni, hogy az általa megajánlott termék egyenértékű minőségű az ajánlatkérő által előírt minőséggel, úgy az adott rész tekintetében ajánlata érvénytelen lesz. Ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányú, eredetű, típusú dologra hivatkozik, az a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történik, ajánlatkérő az „azzal egyenértékű” terméket is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján
Interne Kennung: EKR000891282026/1
Haupteinstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Húskészítmények
Beschreibung: Húskészítmények beszerzése: 4054 kg+180 csomag Az árucsoportonkénti becsült mennyiségek a dokumentációban, áruféleségenként pedig a dokumentációban szerepelnek. Lehívási kötelezettség valamennyi részajánlat esetében:a mennyiség legalább 70 %-a. A részletes specifikációt, valamint a szállítási ütemezést a dokumentáció tartalmazza. Az árazatlan költségvetés, valamint további információ a Dokumentáció része. Ezen termékeket Szállító az adott időpontban aktuális listaáron biztosítja Megrendelő részére. A megadott mennyiségektől +29 %-kal való eltérés lehetséges. Ahol ajánlatkérő nem határoz meg kiszerelést, azon termékeknél bármely kiszerelést elfogadja. Azon termékeknél, ahol ajánlatkérő kiszerelést meghatároz, az eltérő kiszerelés elfogadása vonatkozásában kiegészítő tájékoztatás keretében egyeztetés szükséges, ennek hiányában az eltérő kiszerelés megajánlása az ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Ahol ajánlatkérő meghatároz minőséget, összetételt, attól eltérni csak egyenértékű minőségű termék megajánlásával lehet. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben ajánlattevő nem tudja igazolni, hogy az általa megajánlott termék egyenértékű minőségű az ajánlatkérő által előírt minőséggel, úgy az adott rész tekintetében ajánlata érvénytelen lesz. Ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányú, eredetű, típusú dologra hivatkozik, az a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történik, ajánlatkérő az „azzal egyenértékű” terméket is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján
Interne Kennung: EKR000891282026/2
Haupteinstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch
Los: LOT-0003
Titel: Mirelit hal és félkész termékek, mirelit zöldség-g
Beschreibung: Mirelit hal és félkész termékek, mirelit zöldség-gyümölcs és félkész termékek beszerzése: 23572 kg+225 csomag Az árucsoportonkénti becsült mennyiségek a dokumentációban, áruféleségenként pedig a dokumentációban szerepelnek. Lehívási kötelezettség valamennyi részajánlat esetében:a mennyiség legalább 70 %-a. A részletes specifikációt, valamint a szállítási ütemezést a dokumentáció tartalmazza. Az árazatlan költségvetés, valamint további információ a Dokumentáció része. Ezen termékeket Szállító az adott időpontban aktuális listaáron biztosítja Megrendelő részére. A megadott mennyiségektől +29 %-kal való eltérés lehetséges. Ahol ajánlatkérő nem határoz meg kiszerelést, azon termékeknél bármely kiszerelést elfogadja. Azon termékeknél, ahol ajánlatkérő kiszerelést meghatároz, az eltérő kiszerelés elfogadása vonatkozásában kiegészítő tájékoztatás keretében egyeztetés szükséges, ennek hiányában az eltérő kiszerelés megajánlása az ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Ahol ajánlatkérő meghatároz minőséget, összetételt, attól eltérni csak egyenértékű minőségű termék megajánlásával lehet. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben ajánlattevő nem tudja igazolni, hogy az általa megajánlott termék egyenértékű minőségű az ajánlatkérő által előírt minőséggel, úgy az adott rész tekintetében ajánlata érvénytelen lesz. Ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányú, eredetű, típusú dologra hivatkozik, az a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történik, ajánlatkérő az „azzal egyenértékű” terméket is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján
Interne Kennung: EKR000891282026/3
Los: LOT-0004
Titel: Tőkehús
Beschreibung: Tőkehús beszerzése 12620 kg Az árucsoportonkénti becsült mennyiségek a dokumentációban, áruféleségenként pedig a dokumentációban szerepelnek. Lehívási kötelezettség valamennyi részajánlat esetében:a mennyiség legalább 70 %-a. A részletes specifikációt, valamint a szállítási ütemezést a dokumentáció tartalmazza. Az árazatlan költségvetés, valamint további információ a Dokumentáció része. Ezen termékeket Szállító az adott időpontban aktuális listaáron biztosítja Megrendelő részére. A megadott mennyiségektől +29 %-kal való eltérés lehetséges. Ahol ajánlatkérő nem határoz meg kiszerelést, azon termékeknél bármely kiszerelést elfogadja. Azon termékeknél, ahol ajánlatkérő kiszerelést meghatároz, az eltérő kiszerelés elfogadása vonatkozásában kiegészítő tájékoztatás keretében egyeztetés szükséges, ennek hiányában az eltérő kiszerelés megajánlása az ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Ahol ajánlatkérő meghatároz minőséget, összetételt, attól eltérni csak egyenértékű minőségű termék megajánlásával lehet. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben ajánlattevő nem tudja igazolni, hogy az általa megajánlott termék egyenértékű minőségű az ajánlatkérő által előírt minőséggel, úgy az adott rész tekintetében ajánlata érvénytelen lesz. Ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányú, eredetű, típusú dologra hivatkozik, az a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történik, ajánlatkérő az „azzal egyenértékű” terméket is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján
Interne Kennung: EKR000891282026/4
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse