2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud van een elektrische flushing truck te Brussels Airport
Beschreibung: De flushing truck is een essentieel voertuig voor de exploitatie en het onderhoud van de fuel farm te Brussels Airport Company. Het wordt gebruikt voor specifieke onderhoudsactiviteiten die noodzakelijk zijn voor de conforme en veilige werking van zowel de fuel farm als het hydrantennetwerk, waaronder: • Het verwijderen van water en sedimenten dewelke zich verzamelen op de lage punten van het hydrantennetwerk; • Het ontluchten van de hoge punten van het hydrantennetwerk (om opgesloten luchtbellen vrij te laten); • Het spoelen en controleren van hydrantputafsluiters; • Het verpompen en laden van jet A1 brandstof uit delen van het hydrantennetwerk en uit recuperatie- of testtanks. Er wordt een leveringscontract afgesloten dewelke een duurtijd kent zijnde de levertermijn en een 2 jaar durende waarborgtermijn dewelke start van zodra er een geaccepteerde site acceptance test heeft plaatsgevonden. Hieraan gelinkt wordt er ook een onderhoudscontract afgesloten dewelke start van zodra de waarborgtermijn eindigt en een duurtijd kent van 13 jaren.
Interne Kennung: BAC/2025/084
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144730 Flugzeugbetankungsfahrzeuge, 50117000 Umbau und Instandsetzung von Fahrzeugen, 34140000 Schwerlastfahrzeuge, 34711400 Luftfahrzeuge für besondere Zwecke, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 34144900 Elektrofahrzeuge, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 50433000 Eichdienstleistungen, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 34100000 Kraftfahrzeuge, 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen, 50116100 Reparatur von Fahrzeugelektrik, 50324200 Vorbeugende Wartung, 34144520 Abwassertankwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BAC/2025/084 - 1
Interne Kennung: 1