2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w latach 2027-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest:1) odbiór i transport odpadów komunalnych, pochodzących z terenu Gminy Tarczyn z nieruchomości zamieszkałych, 2) zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tarczyn w instalacjach do przetwarzania odpadów komunalnych, 3) wyposażenie nieruchomości w pojemniki (zabudowa wielolokalowa)/worki (zabudowa jednorodzinna) do gromadzenia odpadów zbieranych w sposób selektywny oraz pojemniki do gromadzenia odpadów, powstałych po segregacji (stanowiące zmieszane odpady komunalne), 4) utrzymanie w czystości pojemników do gromadzenia odpadów komunalnych,5) odbiór i zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do swz wraz z formularzem cenowym, stanowiącym załącznik nr 10 do swz.
Interne Kennung: ZP.271.1.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest:1) odbiór i transport odpadów komunalnych, pochodzących z terenu Gminy Tarczyn z nieruchomości zamieszkałych,2) zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tarczyn w instalacjach do przetwarzania odpadów komunalnych, 3) wyposażenie nieruchomości w pojemniki (zabudowa wielolokalowa)/worki (zabudowa jednorodzinna) do gromadzenia odpadów zbieranych w sposób selektywny oraz pojemniki do gromadzenia odpadów, powstałych po segregacji (stanowiące zmieszane odpady komunalne), 4) utrzymanie w czystości pojemników do gromadzenia odpadów komunalnych, 5) odbiór i zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do swz wraz z formularzem cenowym, stanowiącym załącznik nr 10 do swz.