See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: II PN - Usługi projektowania budowlanego w zakresie małej retencji na potrzeby Nadleśnictwa Jamy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem poniższe części zamówienia Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części Część zamówienia nr 1 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa zastawki na rowie głównym sieci urządzeń melioracyjnych pn. "Zgniłki" w Leśnictwie Wąkop Część zamówienia nr 2 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Ols" w Leśnictwie Wąkop Część zamówienia nr 3 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Rurki" w Leśnictwie Wąkop Część zamówienia nr 4 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Biedaszek" w Leśnictwie Wąkop Część zamówienia nr 5 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących w celu utworzenia obszaru bagiennego pn. "Tania" w Leśnictwie Słup Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: S.270.1.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa zastawki na rowie głównym sieci urządzeń melioracyjnych pn. "Zgniłki" w Leśnictwie Wąkop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa zastawki na rowie głównym sieci urządzeń melioracyjnych pn. "Zgniłki" w Leśnictwie Wąkop. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: dot. części zamówienia nr 1 – teren Leśnictwa Wąkop, działki ew. nr 3243, 3246/2 obręb Łąkorz, gm. Biskupiec, powiat nowomiejski.
Interne Kennung: S.270.1.2.2025 - cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z Prawa Opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Ols" w Leśnictwie Wąkop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Ols" w Leśnictwie Wąkop. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: dot. części zamówienia nr 2 – teren Leśnictwa Wąkop, działki ew. nr 3234, 3235, 3233 obręb Łąkorz, gm. Biskupiec, powiat nowomiejski.
Interne Kennung: S.270.1.2.2025 - cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Rurki" w Leśnictwie Wąkop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Rurki" w Leśnictwie Wąkop. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: dot. części zamówienia nr 3 – teren Leśnictwa Wąkop, działki ew. nr 3226/2, 3236/1 obręb Łąkorz, gm. Biskupiec, powiat nowomiejski.
Interne Kennung: S.270.1.2.2025 - cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia nr 4 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Biedaszek" w Leśnictwie Wąkop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Biedaszek" w Leśnictwie Wąkop. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: dot. części zamówienia nr 4 – teren Leśnictwa Wąkop, działki ew. nr 3204, 3212 obręb Łąkorz, gm. Biskupiec, powiat nowomiejski.
Interne Kennung: S.270.1.2.2025 - cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Część zamówienia nr 5 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących w celu utworzenia obszaru bagiennego pn. "Tania" w Leśnictwie Słup
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa systemu urządzeń piętrzących w celu utworzenia obszaru bagiennego pn. "Tania" w Leśnictwie Słup. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: dot. części zamówienia nr 5 – teren Leśnictwa Słup, działki ew. nr 3213, 3216, 3218/1 obręb Lisnowo, gm. Świecie n/Osą, powiat grudziądzki.
Interne Kennung: S.270.1.2.2025 - cz. 5