See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Předběžná tržní konzultace - Dodávky dobíjecích stanic pro těžká vozidla
Beschreibung: Předmětem předběžné tržní konzultace ("PTK") je konzultace záměru Zadavatele vypsat veřejnou zakázku, jejímž předmětem budou dodávky dobíjecích stanic pro těžká vozidla. Detailní popis PTK je zveřejněn na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf