See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sz Fehérvár, Adonyi út ivóvíz gerincvezeték reko
Beschreibung: A Kiskunsági Víziközmű-Szolgáltató Kft. mint Gesztor ajánlatkérő a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő a Nemzeti Vízművek Zrt. tulajdonlása alá tartozó víziközmű társaságok részére vízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára, kapcsolódó csomópontokkal és rákötésekkel, bekötésekkel együtt, előírás szerinti burkolat helyreállítással, az egyes ajánlattételi szakaszokban kibocsátott műszaki leírások és tervek alapján 17. részben (kategóriában), tárgyban karbantartási vagy rekonstrukciós vagy beruházási feladatok megvalósítása érdekében Dinamikus Beszerzési Rendszer felállítására közbeszerzési eljárást folytatott le. EKR rövidítés: DBR vízhálózat kivitelezés, 2025/S 058-185926 (EKR000242152025) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján építési beruházás megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Jelen ajánlattételi szakasz a 12 részében (FEJÉRVÍZ Fejér Megyei Önkormányzatok Víz- és Csatornamű Zrt.) felállított Dinamikus Beszerzési Rendszerben történő közbeszerzés megvalósítása „Székesfehérvár, Adonyi út ivóvíz gerincvezeték (1.1 ütem) és bekötővezetékek kiváltása” tárgyban. EKR rövidítés: Sz Fehérvár, Adonyi út ivóvíz gerincvezeték reko Az eljárás részvételi felhívása TED 2025/S 058-185926 számon 2025.03.24 napján jelent meg az Európai Unió Hivatalos Lapjának Kiegészítésében és tájékoztató jelleggel a Közbeszerzési Értesítő 2025. évi 58.számában (KÉ-3744/2025) Az eljárás megindításának (a részvételi felhívás feladásának) dátuma: 2025.03.19. AK a jelen közbeszerzési eljárás eredményeként a jelen felhívásban és a KD részét képező műszaki leírásban, adott esetben egyéb írásos dokumentumokban, adott esetben tervrajzok összességében és az árazatlan költségvetési kiírásban rögzített kivitelezési munkára kíván vállalkozási szerződést kötni.
Vorherige Bekanntmachung: 185926-2025
Interne Kennung: EKR000861322026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében a FEJÉRVÍZ Zrt szolgáltatási területén vízvezeték rekonstrukció elvégzése, kapcsolódó csomópontok és rákötések kiépítésével, bekötővezetékek átépítésével együtt, előírt helyreállítással. Érintett helyszín és elvégzendő feladatok: Székesfehérvár, Adonyi út, Adonyi út 76 sz.-ú ingatlan és a Verseci út közötti szakaszán ivóvíz gerincvezeték (1.1 ütem) és bekötővezetékek kiváltása Beruházó jelen beszerzési eljárásban az 1.1 ütemben tervezett ivóvíz vezetékek rekonstrukció kivitelezését ter-vezi végrehajtani. A meglévő gerincvezeték kiváltására nagyobb részben a meglévő, kisebb hosszon új nyom-vonalon, de ugyanazon az állami és Önkormányzati tulajdonú ingatlanokon (8189/1, 8189/2, 8142/5 hrsz.) egy D110-250/KPE vízvezeték (V-A-1-R) került megtervezésre. A meglévő vízvezetékről lecsatlakozó vízvezetéke-ket az első csőkötésig a régi vezetékkel megegyező névleges átmérővel, valamint a rövid és hosszú oldali víz-bekötéseket, a meglévő vízbekötésekkel azonos nyomvonalon szintén át kell építeni. A tervezett vízvezeték kiépítését a meglévő vízvezeték üzeme mellett nem lehet elvégezni, ezért az építés idejé-re ideiglenes vízvezetékeket kell kiépíteni. A vezetéket D250 mm-es, PE100 SDR11 KPE Kiépítési hossza összesen 250 m. Nyomvonala az Önkormányzati tulajdonú, Adonyi út (8142/5 hrsz.-ú ingatlan területén), az aszfalt burkolatú járdában, valamint zöldterületen halad, a meglévő vízvezetékkel közel azonos nyomvonalon. A vezetékszakaszra 1 db DN100 földfeletti tűzcsapot tervezetünk A vezetékre 11 db meglévő vízbekötést kell átkötni, új bekötő vízvezetékek kiépítésével (a régi bekötő vízvezetékkel megegyező nyomvonalon) egyet D40/KPE csővel, a többit (10 db) D25/KPE csővel. Az átépítendő bekötő vízvezetékek a meglévő vízmérőhelyekhez csatlakoznak. A vízmérők előtti elzárókat a bekötések (bekötőcsövek-vízmérőhelyek) méretének megfelelő, hollandi-PE csatlakozású golyóscsapokra kell cserélni. Nyertes Ajánlattevő a kivitelezési munka elvégezését a közbeszerzési eljárás során kiadott műszaki tartalom valamint a tervdokumentáció alapján kell elvégeznie. Amennyiben a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás gyártmány és típus-megjelöléseket is tartalmaz, az Ajánlatkérő az adott gyártmánnyal és típussal egyenértékű ajánlatot is elfogad a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3)-(6) bekezdése szerint. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevőt terheli. Valamennyi szakfelügyelet megrendelése a nyertes Ajánlattevő feladata. A tárgyi közbeszerzési eljárás műszaki szakmai tartalmát a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás, írásosdokumentumok, adott esetben tervrajzok összessége és az árazatlan költségvetési kiírás adja
Interne Kennung: EKR000861322026/1