2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dílčí dodávky reagencií, kontrolních materiálů a provozního spotřebního materiálu včetně výpůjčky 1 ks automatického imunohematologického analyzátoru a 1 ks imunohematologické sestavy pro manuální provedení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení jsou pravidelné dílčí dodávky reagencií, kontrolních materiálů a provozního spotřebního materiálu včetně výpůjčky 1 ks nového, nemodulárního, nerepasovaného automatického imunohematologického analyzátoru a 1 ks nové, nerepasované imunohematologické sestavy (centrifuga, inkubátor) pro manuální provedení pro použití na Oddělení klinických laboratoří a transfuzní služby - Hematologicko-transfuzní oddělení včetně provádění autorizovaného servisního zabezpečení. Součástí předmětu plnění je doprava předmětu plnění do místa plnění, včetně instalace předmětu výpůjčky a jeho uvedení do provozu, provedení potřebných zkoušek a kalibrací k uvedení do provozu, instruktáže obsluhy v souladu s platnou legislativou v min. rozsahu 2 - 5 pracovních dnů (dle potřeby zadavatele), dále také provádění komplexního servisního zabezpečení včetně předepsaných bezpečnostně technických prohlídek (včetně včasného dodání protokolů) po celou dobu trvání výpůjčky.
Interne Kennung: 08/25/VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33100000 Medizinische Geräte, 38434520 Blutanalysegeräte, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu rozsahu plnění předmětu plnění, spočívající: a) ve změně výše množství počtu vyšetření, a to v případě prokazatelně objektivních důvodů, tj. z důvodů zabezpečení diagnostiky dle potřeb a požadavků z provozů u zadavatele – pokud bude tato změna dlouhodobého či trvalého charakteru, podléhá povinnosti uzavření dodatku dle příslušných ustanovení kupní smlouvy. b) ve změně rozsahu metod/vyšetření a s tím související změně rozsahu reagencií, kontrolního, kalibračního a ostatního materiálu, a to z důvodu zabezpečení diagnostiky dle potřeb a požadavků z provozů u kupujícího – pokud bude tato změna dlouhodobého či trvalého charakteru, podléhá povinnosti uzavření dodatku dle příslušných ustanovení kupní smlouvy. c) ve změně ceny za plnění předmětu veřejné zakázky souvisejících výhradně s uplatněním vyhrazených změn uvedených výše u písm. a) a b).