2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tallinna linna töötaja portaali majutus- ja administreerimisteenus
Beschreibung: Riigihanke esemeks on Tallinna linna töötaja portaali majutus- ja administreerimine ja tehnilise kirjelduse lisas 1 toodud tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307512-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000