563851-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE NA PODRUČJU AGLOMERACIJE METKOVIĆ I REKONSTRUKCIJA VODOOPSKRBNE MREŽE
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZGRADNJA SUSTAVA JAVNE ODVODNJE NA PODRUČJU AGLOMERACIJE METKOVIĆ I REKONSTRUKCIJA VODOOPSKRBNE MREŽE
Beschreibung: Predmet nabave je izgradnja sustava javne odvodnje na području aglomeracije Metković i rekonstrukcija vodoopskrbne mreže prema glavnim projektima na temelju kojih su ishođene građevinske dozvole: 1. Glavni projekt: "Sustav vodoopskrbe i odvodnje aglomeracije Metković - izgradnja kanalizacijske i sanacija dijela vodoopskrbne mreže u gradu Metkoviću", zajedničke oznake projekta: ZOP-13/16, kojeg je u rujnu 2017. g. izradio AKVEDUKT d.o.o. Split (glavni projektant: Zoran Dodig, dipl.ing.građ.) 2. Glavni projekt: "Odvodnja otpadnih voda grada Metkovića – lijeva strana, Fekalni kolektor u ulicama Splitska i A.K. Miošića sa precrpnom stanicom PS1 i oborinski kolektor u Splitskoj ulici"", zajedničke oznake projekta: ZOP-37/14, kojeg je u listopadu 2017. g. izradio GEOPROMING d.o.o. Metković (glavni projektant: Mirko Šaravanja, dipl.ing.građ.)
Interne Kennung: EVV 2/2020
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000