2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZBUDOWA PRACOWNI SYSTEMÓW OSŁONY HYDROMETEOROLOGICZNEJ - UTWORZENIE STANOWISK DO ANALIZY DANYCH METEOROLOGICZNYCH ORAZ ZOBRAZOWAŃ SATELITARNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Pracowni Systemów Osłony Hydrometeorologicznej - utworzenie stanowisk do analizy danych meteorologicznych oraz zobrazowań satelitarnych w tym: dostawa przyrządów nawigacyjnych i meteorologicznych, pakietów oprogramowania do przetwarzania obrazów, komputerów wysokowydajnych i monitorów ekranowych, serwerów, zainstalowanie urządzeń komputerowych, wdrożenie oprogramowania oraz przeszkolenie personelu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211400 Computerkonfigurationen, 30231300 Bildschirme, 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 51611100 Hardwareinstallation, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 82/WIG/2026