2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst specialistisch onderhoud sportvelden 2026-2029
Beschreibung: De opdracht omvat het onderhoud van de natuurgrassportvelden in de Gemeente Steenwijkerland. Zie voor een nadere omschrijving het bij deze aanbesteding gevoegde RAW bestek "Raamovereenkomst specialistisch onderhoud sportvelden 2026-2029”. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Vertidraineren van de sportvelden; b. Leveren en aanbrengen verschralingszand; c. Leveren en aanbrengen dressgrond; d. Recyclingdressen; e. Herstellen doelmonden; f. Affrezen toplaag grasveld; g. Verticuteren; h. Doorzaaien; i. Beluchten; j. Slepen; k. Bestrijden van emelten en engerlingen. € 735.000,-
Interne Kennung: 2025-031828
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Specialistisch onderhoud sportvelden
Interne Kennung: 1
56388-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-031828
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1