2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technická podpora a rozvoj aplikace elektronických dražeb APED pro roky 2024 - 2026
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování technické podpory a rozvoje Aplikace elektronických dražeb APED, nástroje pro provádění elektronických dražeb v rámci Finanční správy České republiky dle ustanovení § 194a zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů, a to v souladu se Smlouvou o technické podpoře a rozvoji aplikace elektronických dražeb APED, po dobu 24 měsíců.
Vorherige Bekanntmachung: 782495-2023
Interne Kennung: 23/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001