2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten Weg om de Zuid DP4 Haarlemmermeer
Beschreibung: Met deze aanbestedingsprocedure beoogt de gemeente Haarlemmermeer één opdrachtnemer te selecteren voor het verrichten van integrale ingenieursdiensten ten behoeve van de voorbereiding van Deelproject 4. De opdracht maakt onderdeel uit van het programma Weg om de Zuid, een omvangrijk infrastructureel programma dat gericht is op het verbeteren van de bereikbaarheid van Haarlemmermeer Binnen Deelproject 4 wordt toegewerkt naar de realisatie van infrastructurele maatregelen door middel van een geïntegreerd UAV-GC-contract. Het resultaat van de opdracht is een volledig, consistent en aanbestedingsgereed contractdossier, bestaande uit onder meer een uitgewerkt eisenmanagementsysteem, een contractontwerp, de benodigde onderzoeken en de contractdocumenten ten behoeve van de aanbesteding van het uitvoeringscontract. circa 2.000.000
Interne Kennung: 2026-554
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Om tot een proportionele aanbesteding te komen is gekozen voor een Niet Openbare procedure. Waardoor aan slechts 5 gegadigde een offerte zal worden verlangd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: et deze aanbestedingsprocedure beoogt de gemeente Haarlemmermeer één opdrachtnemer te selecteren voor het verrichten van integrale ingenieursdiensten ten behoeve van de voorbereiding van Deelproject 4. De opdracht maakt onderdeel uit van het programma Weg om de Zuid, een omvangrijk infrastructureel programma dat gericht is op het verbeteren van de bereikbaarheid van Haarlemmermeer Binnen Deelproject 4 wordt toegewerkt naar de realisatie van infrastructurele maatregelen door middel van een geïntegreerd UAV-GC-contract. Het resultaat van de opdracht is een volledig, consistent en aanbestedingsgereed contractdossier, bestaande uit onder meer een uitgewerkt eisenmanagementsysteem, een contractontwerp, de benodigde onderzoeken en de contractdocumenten ten behoeve van de aanbesteding van het uitvoeringscontract. nog exact niet bekend ruimschoots boven de Europese aanbestedingsgrens
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nog niet bekend