2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische gebruiks- en verbruiksartikelen
Beschreibung: Levering van medische gebruiks- en verbruiksartikelen De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 280.000,-- euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van 420.000,-- euro exclusief btw. De opdrachtwaarde is als volgt verdeeld over de twee (2) percelen: Perceel 1: Medische gebruiksartikelen De geschatte waarde van perceel 1 bedraagt € 120.000, -- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 1 heeft een maximale waarde van € 180.000, -- exclusief btw. Perceel 2: Medische verbruiksartikelen De geschatte waarde van perceel 2 bedraagt € 160.000, -- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 2 heeft een maximale waarde van € 240.000, -- exclusief btw.
Interne Kennung: 2026-4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Medische gebruiksartikelen
Beschreibung: Levering van medische gebruiksartikelen ( medische artikelen voor langdurig gebruik).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Medische verbruiksartikelen
Beschreibung: Levering van medische verbruiksartikelen (medische artikelen die eenmalig, of hoogstens enkele malen gebruikt worden)
Interne Kennung: 2
563920-2026 - Competition
Netherlands – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Medische gebruiks- en verbruiksartikelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Medische gebruiksartikelen
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De raamovereenkomst kan worden verlengd.
Lot: LOT-0002
Title: Medische verbruiksartikelen
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-4
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Medische gebruiksartikelen
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Medische verbruiksartikelen
Identificador interno: 2