2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW Bestek maaien grasvegetatie 2024-2027
Beschreibung: a. het maaien van gazons en taluds; b. het maaien van bloembollenloof in gazons; c. het maaien en opvangen van gazons op begraafplaatsen; d. het maaien van bermen en taluds; e. het maaien van ecologische bermen en taluds; f. het verzamelen en vervoeren van maaisel; g. het toepassen van verkeersmaatregelen; h. activiteiten in het kader van de Wet Natuurbescherming. Hoeveelheid en omvang weergegeven in bestek en tekeningen
Interne Kennung: GR0024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: RAW Bestek maaien grasvegetatie 2024-2027 Menu
Beschreibung: Conform aanbestedingsbeleid gemeente Sluis is het gehele werk één perceel Hoeveelheid en omvang weergegeven in bestek en tekeningen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: GR0024
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
Opciones:
Descripción de las opciones: Optie tot verlenging