See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony na dworcach – Poznań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług ochrony fizycznej osób i mienia na dworcach kolejowych oraz terenach przyległych, znajdujących się w zarządzie Zamawiającego oraz związanych z pomocą osobom z niepełnosprawnościami i osobom o ograniczonej możliwości poruszania się w zakresie zgodnym z Wzorem Umowy oraz OPZ.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020547
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 85312310 Orientierungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001