2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upgrade ekonomického informačního systému na platformě Microsoft Dynamics 365 Business Central
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je upgrade, dodávka a implementace ekonomického informačního systému pro ekonomické a personální agendy na platformě Microsoft Dynamics 365 Business Central včetně vývoje integračních vazeb a případných zákaznických modifikací, následného rozvoje a poskytování služeb podpory.
Interne Kennung: 173/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48812000 Finanzdatensysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje následující změny závazku, které budou realizovány na výzvu zadavatele a jejichž předmětem bude: -pořízení užívacích práv (licencí), které umožní navýšení počtu uživatelů Systému, a to v počtu až 100 ks typu Full user nebo typu Team member v jakékoli kombinaci, a to až do celkové ceny za pořízení a udržování licence 10 milionů Kč. -úprava předmětu plnění v celkovém rozsahu až 2000 člověkohodin ve shodné ceně za 1 člověkohodinu poskytování Ad-hoc služeb uvedenou účastníkem v Cenové nabídce ve smyslu přílohy č. 4 zadávací dokumentace, spočívající v: -rozšíření nebo zúžení předmětu plnění -úprava umožňující zadavateli vedení účetnictví a plnit další povinnosti, jak jsou upraveny v návrhu nového zákona o účetnictví, který je k dispozici v informačním systému ODok zde: https://odok.cz/portal/veklep/material/KORNCKKHGM1N/ , a to ve stavu tohoto návrhu ke dni zahájení zadávacího řízení, a to včetně zpracování dílčího realizačního projektu nebo úpravu realizačního projektu, -navýšení počtu hodin Školení na základě objednávky Zadavatele, -navýšení počtu hodin Podpory provozu na základě objednávky Zadavatele, -zpracování Exit plánu dle výzvy Zadavatele ve smyslu odst. II.1. písm. h) Příloha č. 2A – závazný návrh smlouvy o upgrade ERP, v celkovém rozsahu až 500 člověkohodin ve shodné ceně za 1 člověkohodinu poskytování Ad-hoc služeb uvedenou účastníkem v Cenové nabídce ve smyslu přílohy č. 4 zadávací dokumentace.