2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleg PLP L53 Y.Hever - Y.Dijlebrug
Beschreibung: Deze werken betreffen de uitvoering van signalisatiewerken op L53 tussen Y.Hever en Y. Dijlebrug,met o.m. de plaatsing van sein- en overwegketen en verdeelkasten, vervanging van seinen, plaatsing van assentellers, kabeltrek (SI, VVDK, FO) en alle nodige aansluitingen.
Interne Kennung: 57/33/2/25/404_
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 57/33/2/25/404_ - 1
Interne Kennung: 1