See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová čtvrť pro baťovské město Zruč
Beschreibung: Předmětem soutěže je lokalita Na Pohoří, která je strategickým spojovacím článkem mezi historickým jádrem Zruče a modernistickou baťovskou zástavbou. Cílem soutěže je získat ucelenou vizi budoucí podoby této klíčové části města. Požadavky na řešení předmětu soutěže jsou definovány přílohou P.01 Soutěžní zadání a stanovují se jako doporučené. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky, jak je popsáno v těchto podmínkách.
Interne Kennung: ZNS
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem soutěže je lokalita Na Pohoří, která je strategickým spojovacím článkem mezi historickým jádrem Zruče a modernistickou baťovskou zástavbou. Cílem soutěže je získat ucelenou vizi budoucí podoby této klíčové části města. Požadavky na řešení předmětu soutěže jsou definovány přílohou P.01 Soutěžní zadání a stanovují se jako doporučené. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky, jak je popsáno v těchto podmínkách.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nová čtvrť pro Baťovské město Zruč