2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego do Pracowni Dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego - 3 Zadania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do Pracowni Dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego z podziałem na 3 Zadania: Zadanie nr 1 - Komputery stacjonarne i monitory Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadanie nr 1 – Komputery stacjonarne i monitory Zadanie nr 2 – Komputery przenośne Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadanie nr 2 – Komputery przenośne Zadanie nr 3 – Komputery przenośne specjalistyczne Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadanie nr 3 – Komputery przenośne specjalistyczne W Załącznikach nr 1 i 2 do OPZ znajdują się Testy Passmark powołane odpowiednio w Załącznikach nr 3.1 – 3.3 do SWZ. Wszystkie wskazane wyżej dokumenty zostały zebrane w folderze pn. „Załącznik nr 3 do SWZ – OPZ”. 2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.2710.56.2026.MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego do Pracowni Dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego - Zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do Pracowni Dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego z podziałem na 3 Zadania: Zadanie nr 1 - Komputery stacjonarne i monitory Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadanie nr 1 – Komputery stacjonarne i monitory 2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.2710.56.2026.MR - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego do Pracowni Dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego - Zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do Pracowni Dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego z podziałem na 3 Zadania: Zadanie nr 2 – Komputery przenośne Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadanie nr 2 – Komputery przenośne 2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.2710.56.2026.MR - Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego do Pracowni Dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego - Zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do Pracowni Dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego z podziałem na 3 Zadania: Zadanie nr 3 – Komputery przenośne specjalistyczne Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadanie nr 3 – Komputery przenośne specjalistyczne 2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.2710.56.2026.MR - Zadanie nr 3