See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026/610/Postdiensten BWB CU TL WB ODR
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de uitvoering van postdiensten voor de Bedrijfsvoeringsorganisatie West-Betuwe (BWB) en haar deelnemende organisaties (Gemeente Culemborg, Gemeente Tiel, Gemeente West Betuwe) en Omgevingsdienst Rivierenland. De opdracht omvat de volledige uitgaande poststroom (partijenpost, spoedzendingen, aangetekende stukken, pakketten, verkiezingspost) en de dagelijkse haal- en brengservice op diverse locaties, voor een periode van 1 januari 2027 tot en met 31 december 2030 (2+1+1 jaar).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij hebben gekozen voor Openbare Europese procedure gezien de (mogelijke) waarde van de opdracht en om de procedure efficiënt en transparant te laten verlopen en een passende mate van mededinging te organiseren. Met deze procedure kiezen we ervoor om, binnen het wettelijke kader, de administratieve lasten zo laag mogelijk te houden en om een passende mate van mededinging te organiseren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsstukken.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64110000 Servicios postales
Clasificación adicional (cpv): 64120000 Servicios de correo rápido
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie aanbestedingsstukken.