563984-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Rekonstrukce objektu hlavní budovy TF – II. etapa – II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce objektu hlavní budovy TF – II. etapa – II.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce vytápění a změna topného systému v hlavní budově TF, vč. modernizace zařízení měření a regulace (dále jen „MaR“) pro stávající kotelnu a rozdělovače a nového zásobníku pro ohřev teplé vody, rekonstrukce kanalizačních stoupaček v prostorách toalet, výměna stávajících zařizovacích předmětů a potrubních rozvodů vodovodu a kanalizace v hlavní budově TF a rekonstrukce dešťové kanalizace v hlavní budově TF.
Interne Kennung1045
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
LosLOT-0001