2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis informačního systému ekonomických a personálních agend
Beschreibung: Předmětem plnění je poskytování servisních služeb pro ekonomický informační systém (EKIS) umístěný v cloudovém prostředí. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Pokud jsou v zadávací dokumentaci (včetně jejích příloh) v rámci stanovení podmínek vlastností předmětu veřejné zakázky uvedeny jakékoli odkazy na konkrétní názvy či technická řešení, na určité dodavatele nebo výrobky, na obchodní názvy firmy, specifická označení výrobků, materiálů, technologických postupů či celků a dodávek, které platí pro určitého podnikatele, společnost nebo jeho organizační složku, patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, vlivem toho, že zadavatel nebyl jinak schopen popsat onu vymezenou část předmětu veřejné zakázky s použitím daných specifikací tak, aby byly dostatečně přesné a srozumitelné všem dodavatelům, jedná se vždy o doporučená řešení a pouze o vymezení očekávaných standardů použitých výrobků a materiálů. Zadavatel tak umožňuje i jiná technicky a kvalitativně shodná řešení.
Interne Kennung: NPICR-307/2026/32-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje (obdobně jako dle ustanovení § 100 odst. 2 zákona) změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy vybraný dodavatel nebude schopen nadále poskytovat sjednané služby v rozsahu Smluv včetně zásahu vyšší moci a zadavatel ukončí s vybraným dodavatelem Smlouvy některým ze způsobů uvedených ve Smlouvách, které jsou přílohou této zadávací dokumentace. Bližší podmínky jsou dále uvedeny v zadávací dokumentaci (z důvodu rozsahu zde nejsou uvedeny všechny informace).