564008-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Sicherheitsausrüstung – Dodávka turniketů a kamerového systému na Městský fotbalový stadion Srbská
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka turniketů a kamerového systému na Městský fotbalový stadion Srbská
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění kompletní dodávky, montáže, instalace a zprovoznění nového turniketového systému a kamerového systému disponujícího systémem pro rozpoznání obličeje (face recognition system) při vstupu na Městský fotbalový stadion Srbská v Brně.
Interne KennungP26V00000025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35121000 Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
LosLOT-0001