See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interreg Maas-Rijn: inhuur expertise voor Management autoriteit/ Joint Secretariat 2024
Beschreibung: Sinds 1991 worden grensoverschrijdende samenwerkingsprojecten tussen de Belgische, Duitse en Nederlandse partnerregio's ondersteund door Interreg. De zesde generatie van het programma (Interreg Maas-Rijn (NL-BE-DE)) bestrijkt het grondgebied van (delen van) de Provincie Limburg (NL), Provincie Limburg (B), Regio Aken, Provincie Luik en de Duitstalige Gemeenschap van België en daarnaast ook delen van Rheinland-Pfalz. De Europese Unie en de programmapartners (lidstaten, regio's) hebben financiering ter beschikking gesteld om bij te dragen aan de grote sociaal-maatschappelijke opgaven die voor het programmagebied zijn gedefinieerd. Innovatie, verduurzaming en de sociale agenda zijn daarbij belangrijke drijfveren. De Provincie Limburg is aangewezen als Managementautoriteit (MA) voor het Interreg Maas-Rijn (NL-BE-DE) programma 2021-2027. Daarmee is de Provincie Limburg effectief verantwoordelijk voor de uitvoering en het beheer van dit grensoverschrijdende programma. Door vertrek van de Programma Manager is er nu tijdelijk behoefte aan expertise voor Management autoriteit/ Joint Secretariat 2024 tot de nieuwe Programma Manager wordt aangenomen. De tijdelijke kracht moet: samen met het team zorgdragen voor het administratief afronden van het Interreg 2014-2020 programma en het primaire contactpunt zijn voor de relevante instanties; ondersteunen in de opzet van het Interreg 201-2027 programma, specifiek rond projectbeheer (o.m. risico- en verificatiemanagement) en programma accounting (o.m. audits) neuwe collega’s met raad en daad bijstaan, coaching on the job
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000