564030-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Planungsleistungen im Bauwesen – Izdelava projektne dokumentacije (DPP), (DGD), (PZI), z upoštevanjem okoljskih vidikov za nadzidavo obstoječega severozahodnega trakta objekta Zdravstvenega Doma Ptuj
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izdelava projektne dokumentacije (DPP), (DGD), (PZI), z upoštevanjem okoljskih vidikov za nadzidavo obstoječega severozahodnega trakta objekta Zdravstvenega Doma Ptuj
Beschreibung: Izdelava projektne dokumentacije (DPP), (DGD), (PZI), z upoštevanjem okoljskih vidikov za nadzidavo obstoječega severozahodnega trakta objekta Zdravstvenega Doma Ptuj.
Interne Kennung: JN/S-1/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet: »Izdelava projektne dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev (DPP), izdelava projektne dokumentacije za pridobitev mnenj in gradbenega dovoljenja (DGD) ter izdelava projektne dokumentacije za izvedbo gradnje (PZI), z upoštevanjem okoljskih vidikov za nadzidavo obstoječega severozahodnega trakta objekta Zdravstvenega Doma Ptuj.«
Interne Kennung: 526600