2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa prawna zadania inwestycyjnego pod nazwą: Zakup pogłębiarki dla utrzymania torów podejściowych do Świnoujścia i toru wodnego Świnoujście-Szczecin
Beschreibung: Kompleksowa obsługa prawna zadania inwestycyjnego pod nazwą: Zakup pogłębiarki dla utrzymania torów podejściowych do Świnoujścia i toru wodnego Świnoujście-Szczecin
Interne Kennung: PO-II.2600.4.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001