2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna sprzedaż oraz dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze skonfigurowaniem i podłączeniem urządzeń parkingowych Lokalnej Automatyki Parkingowej
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż oraz dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze skonfigurowaniem i podłączeniem urządzeń parkingowych Lokalnej Automatyki Parkingowej
Interne Kennung: 130/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34926000 Ausrüstung für Parkplätze, 48813100 Elektronische Anzeigetafeln, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach realizacji Umowy przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w § 2_1 (dalej „Prawo Opcji”) projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.