2. Verfahren
Verfahren
Titel: INŽENÝRSKÉ A MAJETKOPRÁVNÍ ČINNOSTI
Beschreibung: Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude, provedení odborných činností spočívajících v provedení (i) Inženýrských činností a Majetkoprávních činností v souvislosti s Obnovou Stavby, (ii) Inženýrských činností a Majetkoprávních činností v souvislosti s Novou Stavbou. Celkové investiční náklady Staveb se pohybují zejména v rozmezí od 1 mil. Kč bez DPH do 40 mil. Kč bez DPH.
Interne Kennung: N006/26/V00025655
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení DNS, přičemž jsou do tohoto systému zařazeni dodavatelé, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným dodavatelům zařazeným v DNS výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních provozních potřeb zadavatele. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v Zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001