See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USLUGA IZRADE PROJEKATA ZA UREĐENJE PRAZNIH STANOVA I STRUČNOG NADZORA NAD IZVOĐENJEM RADOVA UREĐENJA - PROGRAM STATILEO GRUPE 13 I 14
Beschreibung: Usluga izrade Projekta uređenja s troškovnikom i usluga stručnog nadzora za uređenje praznih stanova koji su u nadležnosti Naručitelja a sukladno opisu i količinama određenim u Projektnom zadatku, Popisu stanova i Troškovniku za pojedinu grupu predmeta nabave.
Interne Kennung: OU-7/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: PROJEKT UREĐENJA 9 STANOVA U OSIJEKU (MEDULINSKA 7 i dr.)
Beschreibung: Usluga izrade Projekta uređenja s troškovnikom i usluga stručnog nadzora za uređenje praznih stanova koji su u nadležnosti Naručitelja, a sukladno opisu i količinama određenim u Projektnom zadatku, Popisu stanova i Troškovniku za Grupu 13. iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: OU-7/2025-13