2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF HK - Tkáňový procesor pro Ústav histologie a embryologie
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 ks plně uzavřeného pojízdného přečerpávacího tkáňového procesoru (autotechnikonu) pro potřeby Ústavu histologie a embryologie na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, specifikovaného v technický podmínkách zadavatele (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení) včetně příslušenství, dopravy, cla, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záruky a záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek této dokumentace zadávacího řízení. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách veřejné zakázky (Příloha č. 4a dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění veřejné zakázky (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: UKLFHK/545656/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LF HK – Tkáňový procesor pro Ústav histologie a embryologie
Interne Kennung: LF HK – Tkáňový procesor pro Ústav histologie a embryologie