2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie aranżacji wystawy „Mechaniczne Oko” wraz z dostawą i montażem sprzętu multimedialnego, oprogramowania oraz systemu zarządzania ekspozycją
Beschreibung: 1.Wykonawca, w ramach wykonywania przedmiotu zamówienia, na podstawie dokumentów dostarczonych przez Zamawiającego, biorąc pod uwagę wymogi dla przedmiotu zamówienia określone w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), zobowiązany będzie w szczególności do: 1) wykonania, dostawy, montażu i uruchomienia wszystkich elementów wystawy Mechaniczne Oko (dalej, jako Wystawa) na zasadach i w zakresie opisanym w SOPZ, w tym: a) stanowisk, w tym gablot i ekspozytorów oraz stanowisk multimedialnych; b) elementów o charakterze meblarskim i aranżacyjnym w przestrzeni Wystawy i Foyer Wystawy; c) podłączenia oraz kalibracji oświetlenia gablot i ekspozytorów do istniejącej sieci teletechnicznej i elektrycznej wraz z uruchomieniem; d) fizycznego montażu obiektów muzealnych w gablotach, postumentach i ekspozytorach, wraz z dostawą wszystkich elementów Wyposażenia, wymaganych w celu ich odpowiedniego wyeksponowania według specyfikacji i dokumentacji projektowej; 2) wykonania, dostawy i montażu oprawy graficznej Wystawy, według dokumentacji projektowej i specyfikacji w przestrzeni Wystawy i Foyer Wystawy oraz Systemu Identyfikacji Wizualnej Wystawy; 3) demontażu i ponownego montażu oraz dostosowania istniejących elementów aranżacyjnych w koordynacji z wykonawcą robót budowlanych jeśli wynika to z potrzeb montażu elementów ekspozycji i stanowisk; 4) sporządzenia, dokumentacji warsztatowej uwzględniającej szczegóły konstrukcji elementów, rewizje dostępowe oraz zmiany konieczne do realizacji Wystawy; 5) sporządzenie dokumentacji powykonawczej w zakresie określonym w projektowanych postanowieniach umownych; 6) wykonania projektów uzupełniających do istniejącej dokumentacji projektowej; w zakresie niezbędnym do funkcjonowania Wystawy i realizacji przedmiotu zamówienia; 7) zapewnienia lub udzielenia 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia, z tym że w odniesieniu do Sprzętu okres gwarancji będzie wynosił 36 miesięcy, 8) dostarczenia, zainstalowania i uruchomienia Systemu Zarządzania Ekspozycją i Systemu Zarządzania Treścią; 9) integracji dostarczonych systemów z istniejącymi w budynku systemami. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ)– Załącznik 821604-2025 Page 2/13 nr 1 do SWZ; 2) projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wszystkie wymagania, określone w dokumentach wskazanych powyżej, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Zamawiający zastrzega, że poszczególne rodzaje mebli, zabudów i wyposażenia aranżacyjnego muszą być wykonane zgodnie z opracowaniem pn. „Standard projektu i wykonania wybranych elementów wyposażenia wystawy” (element składowy SOPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 37139-2026
Interne Kennung: 1284/WEI/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung, 39154000 Messeeinrichtungen, 39171000 Schauvitrinen, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32322000 Multimediaausrüstung, 32342000 Lautsprecher, 32417000 Multimedia-Netze, 37820000 Kunstbedarf, 48520000 Multimediasoftwarepaket, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72212520 Entwicklung von Multimediasoftware, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 39171000 Schauvitrinen, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32322000 Multimediaausrüstung, 32342000 Lautsprecher, 32417000 Multimedia-Netze, 37820000 Kunstbedarf, 48520000 Multimediasoftwarepaket, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72212520 Entwicklung von Multimediasoftware, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung