See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Assessments ABD
Beschreibung: DGABD is op zoek naar een aanbieder ten behoeve van de selectie- en ontwikkelassessments voor de doelgroepen van DGABD De geraamde opdrachtwaarde is € 3.100.000,00.
Interne Kennung: 201865002.001.127
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Assessments ABD-mangers en ABD-topmanagers
Beschreibung: Het gaat binnen dit perceel om: • Selectieassessments voor de doelgroepen ABD-managers en ABD-top managers; • Ontwikkelassessments voor de doelgroepen ABD-managers en ABD-top managers; • Rapportages; • Aanvullende diensten. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, noemen we ook een maximale opdrachtwaarde.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
Los: LOT-0002
Titel: Assessments Top-Management Groep (TMG)
Beschreibung: Het gaat binnen dit perceel om: • Selectieassessments voor de doelgroep TMG; • Ontwikkelassessments voor de doelgroep TMG; • Rapportages; • Aanvullende diensten. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, noemen we ook een maximale opdrachtwaarde.
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Assessments ABD
Identificador interno: 201865002.001.127
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79600000 Servicios de contratación
Clasificación adicional (cpv): 79610000 Servicios de colocación de personal, 79630000 Servicios de personal, excepto servicios de colocación y suministro de personal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 79634000 Servicios de orientación profesional
Clasificación adicional (cpv): 79630000 Servicios de personal, excepto servicios de colocación y suministro de personal
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2