5641-2026 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA Zespołu Opieki Zdrowotnej "Szpitala Powiatowego" w Sochaczewie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA UBEZPIECZENIA Zespołu Opieki Zdrowotnej "Szpitala Powiatowego" w Sochaczewie
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung775896-2025
Interne KennungSWZ NR 22851/2025/Sochaczew
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET I
BeschreibungPAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne KennungPAKIET I
LosLOT-0002
TitelPAKIET II
BeschreibungPAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne KennungPAKIET II
LosLOT-0003
TitelPAKIET III
BeschreibungPAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne KennungPAKIET III