See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ ŚRODKÓW DO HIGIENIZACJI POMIESZCZEŃ, SPRZĘTU GOSPODARCZEGO I WYPOSAŻENIA POMIESZCZEŃ
Beschreibung: DOSTAWA ŚRODKÓW DO HIGIENIZACJI POMIESZCZEŃ, SPRZĘTU GOSPODARCZEGO I WYPOSAŻENIA POMIESZCZEŃ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: materiały jednorazowego użytku
Beschreibung: dostawa środków czystości oraz materiałów jednorazowego użytku
Haupteinstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, określonego w Załączniku nr 1 do umowy, maksymalnie do 50% wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: środki czystości dla obiektu bloku żywnościowego
Beschreibung: dostaw środków czystości dla obiektu bloku żywnościowego
Los: LOT-0003
Titel: środki do higienizacji obiektów bloku żywnościowego
Beschreibung: dostawa środków do higienizacji obiektów bloku żywnościowego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39721100 Haushaltskochgeräte
Los: LOT-0004
Titel: środki czystości do higienizacji pomieszczeń
Beschreibung: dostawa środków czystości do higienizacji pomieszczeń
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Beschreibung der Optionen: opcja nie przewidziana
Los: LOT-0005
Titel: sprzęt gospodarczy
Beschreibung: dostawa sprzętu gospodarczego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39530000 Teppiche, Matten und Läufer
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0006
Titel: sprzęt gospodarczy – wyposażenie pomieszczeń
Beschreibung: dostawa sprzętu gospodarczy – wyposażenie pomieszczeń
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Los: LOT-0007
Titel: środki czystości i higieny osobistej
Beschreibung: dostawa środków czystości i higieny osobistej
Haupteinstufung (cpv): 33740000 Hand- und Nagelpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831000 Waschmittel
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, określonego w ust. 1 do umowy, maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0008
Titel: zestawy do utrzymania higieny osobistej
Beschreibung: dostawa zestawów do utrzymania higieny osobistej
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte