2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie na posesji Sądu Okręgowego w Świdnicy, w I OZSS w Świdnicy, II OZSS w Kłodzku, w III OZSS w Wałbrzychu oraz w Ośrodku Kuratorskim i w Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląskich
Beschreibung: SPRZĄTANIE NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU OKRĘGOWEGO W ŚWIDNICY, W POMIESZCZENIACH I OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W ŚWIDNICY, II OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W KŁODZKU, III OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W WAŁBRZYCHU, OŚRODKA KURATORSKIEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH ORAZ NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU REJONOWEGO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH Zgodnie z SWZ
Interne Kennung: D.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SPRZĄTANIE NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU OKRĘGOWEGO W ŚWIDNICY, W POMIESZCZENIACH I OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W ŚWIDNICY, II OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W KŁODZKU, III OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W WAŁBRZYCHU, OŚRODKA KURATORSKIEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH ORAZ NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU REJONOWEGO W ZĄBKOWICAC
Beschreibung: Zgodnie z SWZ