2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup koparko - ładowarki i koparki kołowej (w podziale na części)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup koparko - ładowarki i koparki kołowej (w podziale na części), tj.: 1) część I: zakup koparko - ładowarki 2) część II: zakup koparki kołowej 2. Zadanie realizowane będzie w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w przypadku, gdy środki publiczne z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane (art. 310 ustawy). 4. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 43300000-6 Maszyny i sprzęt budowlany 43260000-3 Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze 5.Przedmiot zamówienia - obejmujący zakup wraz z dostawą odpowiednio koparko - ładowarki i koparki kołowej, do miejsca wskazanego przez Zamawiającego - został opisany w załączniku nr 5 do SWZ. 6. Rękojmia i gwarancja: 1)Wykonawca udzieli rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia na okres 24 miesięcy, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia; Okres rękojmi ulega przedłużeniu o czas liczony od dnia stwierdzenia wady do dnia jej usunięcia. 2)Wykonawca udzieli gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia na okres zaproponowany w ofercie, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia, 3)Warunki gwarancji zostają ustalone w załączniku nr 7 do SWZ. 7. Przedmiotowe środki dowodowe: 1.Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych, tj. opisu zaoferowanej odpowiednio koparko – ładowarki i koparki kołowej, zawierającego co najmniej nazwę, parametry techniczne, wyposażenie i pozostałe informacje (w celu ustalenia zgodności z opisem przedmiotu zamówienia zawartym odpowiednio w załączniku nr 5 do SWZ). 2.Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy, jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 ustawy.
Interne Kennung: C/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: zakup koparko - ładowarki
Beschreibung: 1. Zadanie realizowane będzie w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w przypadku, gdy środki publiczne z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane (art. 310 ustawy). 3.Przedmiot zamówienia - obejmujący zakup wraz z dostawą odpowiednio koparko - ładowarki i koparki kołowej, do miejsca wskazanego przez Zamawiającego - został opisany w załączniku nr 5 do SWZ. 4. Rękojmia i gwarancja: 1) Wykonawca udzieli rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia na okres 24 miesięcy, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia; Okres rękojmi ulega przedłużeniu o czas liczony od dnia stwierdzenia wady do dnia jej usunięcia. 2) Wykonawca udzieli gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia na okres zaproponowany w ofercie, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia, 3) Warunki gwarancji zostają ustalone w załączniku nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: zakup koparki kołowej
Beschreibung: 1. Zadanie realizowane będzie w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w przypadku, gdy środki publiczne z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane (art. 310 ustawy) 3.Przedmiot zamówienia - obejmujący zakup wraz z dostawą odpowiednio koparko - ładowarki i koparki kołowej, do miejsca wskazanego przez Zamawiającego - został opisany w załączniku nr 5 do SWZ. 4. Rękojmia i gwarancja: 1) Wykonawca udzieli rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia na okres 24 miesięcy, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia; Okres rękojmi ulega przedłużeniu o czas liczony od dnia stwierdzenia wady do dnia jej usunięcia. 2) Wykonawca udzieli gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia na okres zaproponowany w ofercie, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia, 3) Warunki gwarancji zostają ustalone w załączniku nr 7 do SWZ.