564148-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Domov pro seniory Burešov, p.o. – rekonstrukce kuchyně – Dodávka a montáž myčky na černé nádobí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDomov pro seniory Burešov, p.o. – rekonstrukce kuchyně – Dodávka a montáž myčky na černé nádobí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž myčky na černé nádobí v budově zadavatele na adrese: Burešov 4884, 760 01 Zlín. Jedná se o kompletní dodávku včetně dopravy na místo určení, instalaci, montáž do určené místnosti, uvedení do provozu, zaškolení k obsluze a k provádění čištění či údržby a úklid po instalaci, včetně odstranění obalů a jiných odpadů vzniklých činností dodavatele a závěrečný úklid míst dotčených činností dodavatele. Pro realizaci této veřejné zakázky bude uzavřena smlouva s jedním dodavatelem. Zadavatel požaduje spotřebič pro profesionální použití splňující nejvyšší dostupnou energetickou třídu dle příslušné legislativy pro daný typ spotřebiče. Detailní popis předmětu a podmínek plnění veřejné zakázky je uveden v návrhu Obchodních podmínek – Návrh smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace) a v soupisu dodávek a prací (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne KennungVZ/2026/05
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 39221180 Küchenutensilien
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v obchodních podmínkách, které jsou součástí zadávací dokumentace.