2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ FABRYCZNIE NOWEGO SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO DO TRANSPORTU I ODBIORU ODPADÓW – CZĘŚĆ I
Beschreibung: zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego jednego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego do transportu i odbioru odpadów, (śmieciarka dwuosiowa) o dopuszczalnej masie całkowitej min. 12 ton, napędzanego olejem napędowym. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: DZ.260.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück