2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele Verbindingen 2026 - 2029
Beschreibung: VRT publiceert deze raamovereenkomst, -Inhuur van Mobiele verbindingen- voor de inhuur van een totaaloplossing voor verbindingen van video-, audio-, intercom- en datalijnen bij live captaties. Dit voor een periode van drie jaar, mogelijk eenmaal verlengbaar met één jaar. Deze raamovereenkomst zal worden afgesloten met één dienstverlener. De concrete opdrachten of afroepen worden geregeld door de bepalingen op basis van de in dit bestek gesloten raamovereenkomst. De VRT is na het sluiten van deze raamovereenkomst niet gebonden alle opdrachten voor de huur van mobiele verbindingen te bestellen bij de geselecteerde inschrijver. Er is geen minimale afnameverplichting qua opdrachten voorzien.
Interne Kennung: 2025/OO/659
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214100 Vermietung von Satellitenverbindungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobiele verbindingen - RF verbinding
Beschreibung: Mobiele verbindingen - RF verbinding
Interne Kennung: 01
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32222000 Bildsignalcodiermaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Mobiele verbinding - 4G/5G verbinding
Beschreibung: Mobiele verbinding - 4G/5G verbinding
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0003
Titel: Mobiele verbinding - Radio verbinding
Beschreibung: Mobiele verbinding - Radio verbinding
Interne Kennung: 03