See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dowozu i odwozu uczniów z terenu Gminy Włoszczowa do i z placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dowożenia i odwożenia w roku szkolnym 2026/2027, w dni nauki szkolnej i przedszkolnej ok. 485 uczniów, wraz z zapewnieniem opieki do i z placówek oświatowych w formie zakupu biletów miesięcznych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Włoszczowa. Przedmiot zamówienia polega na zapewnieniu transportu związanego z realizacją usługi dowozu dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych z terenu Gminy Włoszczowa. Przewóz obejmuje trasę: dom – szkoła – dom.
Vorherige Bekanntmachung: 403471-2026
Interne Kennung: SCO.2611.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZ.1
Beschreibung: Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie, Przedszkola Samorządowego Nr 2 i Przedszkola Samorządowego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie, wraz z zapewnieniem opieki.
Los: LOT-0002
Titel: CZ.2
Beschreibung: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Włoszczowskiej we Włoszczowie i Przedszkola Samorządowego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie (z miejscowości znajdujących się w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włoszczowie), wraz z zapewnieniem opieki.
Los: LOT-0003
Titel: CZ.3
Beschreibung: Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Koniecznie, wraz z zapewnieniem opieki.
Los: LOT-0004
Titel: CZ.4
Beschreibung: Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Kurzelowie, wraz z zapewnieniem opieki.
Los: LOT-0005
Titel: CZ.5
Beschreibung: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. S. Czarnieckiego w Czarncy, wraz z zapewnieniem opieki.