564182-2026 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA I SERWISU DLA POSIADANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO URZĄDZEŃ CISCO SDN NA OKRES 36 MIESIĘCY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA I SERWISU DLA POSIADANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO URZĄDZEŃ CISCO SDN NA OKRES 36 MIESIĘCY
BeschreibungŚwiadczenie usługi wsparcia i serwisu producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta wraz ze wsparciem i serwisem oprogramowania dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń Cisco SDN na okres 36 miesięcy, poczynając od dnia zawarcia umowy (nie wcześniej niż od dnia 31 stycznia 2027 roku). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungOKAiZP.261.37.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość wznowienia umowy poprzez trzykrotne przedłużenie okresu jej obowiązywania, każdorazowo o 12 miesięcy, na zasadach określonych w postanowieniach umowy. W przypadku skorzystania z prawa wznowienia Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie i na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, z zachowaniem wymagań określonych w niniejszym Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz postanowieniach umowy. W okresie wznowienia Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia ciągłości realizacji usług, utrzymania wymaganych parametrów jakościowych oraz wykonywania wszystkich obowiązków wynikających z umowy i Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia. Łączny maksymalny okres obowiązywania umowy, z uwzględnieniem wszystkich wznowień, wynosi 72 miesiące.